Híreink között megtalálja intézményünk elkövetkezendő eseményeit, legfrissebb híreit.

Református Iskolák Országos Versenye

,

Refis sikerek a Református Iskolák Országos Úszóversenyén

Mintegy húsz iskolából csaknem kétszázan érkeztek 2023. április 15-én szombaton a hódmezővásárhelyi Országos Református Úszóversenyre. A Széchy Tamás emléke előtt tisztelgő megmérettetést eddig Mezőtúron rendezték meg. Most a Bethlen Gábor Református Gimnázium fennállásának 300. évfordulója miatt volt Hódmezővásárhelyen az esemény. A fiatalok korosztályonként minden úszásnemben, 25 és 50 méteres távon versenyeztek. Iskolánk diákjai rendkívül eredményesen szerepeltek, sok-sok éremmel tértünk haza.
Szabó Letti 5.c osztályos tanuló korosztályából a legjobb lett, és az iskolák közötti pontversenyt a mi iskolánk nyerte.
A díjakat többek között úszó olimpiai bajnokunk Risztov Éva adta át a diákoknak.